לוח דירות למכירה בלונדון - מדריך נכסים למכירה בלונדון

גם באחת הערים הכי יקרות בעולם, אפשר למצוא נכסים במחירים מפתיעים. מדריך נכסים למכירה בלונדון, טיפים וגם לוח דירות למכירה בלונדון שיעזרו לכם לקבל החלטה

לונדון היא אחת הערים היקרות בעולם. הדבר מתבטא במחירים הכרטיסים לתיאטרון או לכדורגל, במחירי המסעדות ברובע סוהו התוסס, בתעריפי המוניות האלגנטיות וכמובן שגם במחירי החדרים המופקעים למי שמבקש לגור במלון צנוע במרכז העיר בסביבות רחוב אוקספורד, כיכר פיקדילי או מארבל ארץ'.

מחירי דירות בלונדון

חוץ מזה, גם מחירי הנדל"ן בלונדון גבוהים, שלא לומר מופקעים, אם להתבסס על תחזיות בדבר התפוצצותה הקרובה של הבועה. מחירים של מיליוני לירות ברובעים המבוקשים, לעתים גם לדירות לא גדולות במיוחד, אינם יוצאי דופן בעיר.

יחד עם זאת, עם תציצו בתוך לוח דירות למכירה בלונדון, יש גם הפתעות. תרמה לכך כמובן גם הירידה המתמשכת בשער הפאונד, מקרוב ל-8 שקלים לפאונד בסביבות 2010, לכיוון של 4.70 שקלים לפאונד, נכון לספטמבר 2018. כלומר, דירה שמכירה 200 אלף פאונד, עולה כעת בשקלים 940 אלף שקלים, לעומת 1.6 מיליון לפני מספר שנים.

גם תושבי חוץ יכולים לרכוש נכסים בלונדון - ובבריטניה כולה כמובן. במעמד הקניה יש מס בולים - מזכיר קצת מס הרכישה הישראלי, בכך שאין מיסוי על 125 אלף הפאונד הראשונים ואחר כך יש מדרגות שמגיעות עד ל-5%.

הכנסות דירות להשכרה בלונדון מחויבות במיסוי וקיים גם מס רווחי הון על מכירת דירות בלונדון. כמובן, שאנחנו ממליצים בחום שלא להכנס להרפתקאה של קניית דירה בבריטניה, כמו בכל מקום - לרבות ישראל, מבלי לקבל ייעוץ מקצועי צמוד.

לוח דירות למכירה בלונדון

הנה כמה דוגמאות לנכסים למכירה בלונדון, שמוצעים בשוק בספטמבר 2018 - אנחנו מעדכים את הרשימת מעת לעת. יש כמובן גם חברות ישראליות שמציעות נכסים למכירה בלונדון. יש יתרון בקנייה מחברה ישראלית, בכך שיש ליווי בשפה מוכרת וגם כתובת בארץ לתלונה, אבל גם כאן, חשוב לבדוק בשבע עיניים את החברה ואת הנכס עצמו - כאשר ניתן פשוט לחפש נכסים דומים באותה השכונה ולהתרשם.

ככלל, כמעט בלתי אפשרי למצוא נכס במחיר של 100 אלף פאונד ומטה בלונדון. ניתן לעשות זאת בערים אחרות בממלכה. חשוב גם לראות כמובן מה דמי השכירות האמיתיים והאם הם דומים למה שמבטיח לכם המוכר.

מגמה נוספת עליה נכתב בעיתונות הבריטית היא יציאה של משקיעי הנדל"ן קצרי הטווח - מה שמכונה פליפינג, כלומר כאלו שרוכשים נכס, משביחים אותו למכירה ומוכרים בתוך 12 חודשים. גם זה משפיע על המחירים. זה בולט בעיקר באיזורים יקרים יותר של לונדון, שהיו פופולריים לפעילות כזו, כמו רובע צ'לסי וקנסינגטון.  שוב, מימין, תוכלו לראות כמה דוגמאות לעסקות המוצאות נכון לספטמבר 2018 בלונדון.המחיר הממוצע של בית בלונדון, נכון לספטמבר 2018, לפי אתר זופלה - zoopla.co.uk הוא כ-650 אלף פאונד, כלומר כ-3 מיליון שקלים.

 

נכסים למכירה במרכז לונדון

מחירי נכסים בלונדון מגיעים בקלות למיליוני פאונד. המחיר למ"ר במרכז העיר גבוה מאוד. בכל זאת, אפשר למצוא גם נכסים במחירים של פחות מחצי מיליון פאונד, לרוב מדובר בדירות סטודיו קטנות

באיזור תחנת קווינסווי, בצמוד להיידפארק, מוצעת דירת סטודיו קטנה, 23 מ"ר, בקומה השישית, במחיר של 390 אלף פאונד. היחידה מורכבת מחדר שינה אחד בגודל נטו של 13.5 מ"ר, מטבחון וחדר אמבטיה ושירותים.

אם אתם רוצים לגור באיזור הסוהו, ברחוב מרשל בקרנבי, מוצעת למכירה דירת 3 חדרים, בגודל של כ-42 מ"ר, בקומה השלישית, במחיר צנוע של 640 אלף פאונד, שהם כ-3 מיליון שקלים. הדירה נמצאת בפרויקט מסודר עם לובי וכמובן מיקום נפלא במרכז העיר.

נכסים למכירה בלונדון

עוד שכונה מתעוררת במרכז לונדון היא שורדיץ'. בשכונה, מצפון לגשר לונדון, מוצעים נכסים רבים במחירים משתנים. לדוגמה, ברחוב כריסטינה, ניתן לרכוש במחיר של 550 אלף פאונד דירת סטודיו, בת חדר אחד, מטבח גדול וחדר אמבט ושירותים - סך הכל 45 מ"ר. המוכר מגדיר את הדירה כדירת לופט מודרנית בקומה השניה, עם חלונות פנורמיים - מהרצפה ועד התקרה

דירת במרכז לונדון.

מדריך למשקיע בארה"ב
מחשבון תשואה
איי איטליה
ג'מאיקה
סרי לנקה
רודוס, יוון
ליסבון, פורטוגל
לונדון, אנגליה
וינה, אוסטריה
קאדיס, ספרד
דרום מערב צרפת
ארנהיים, הולנד
קלגארי, קנדה
מיאמי, פלורידה
ברוקלין, ניו יורק
בנגור מיין, ארה"ב
לה חולה, סן דייגו
בודרום, תורכיה
פנמה
קוסטה ריקה
פראג, צ'כיה
בורה בורה וטהיטי
איים בעולם
לוקסמבורג
סינגפור
הלסינקי, פינלנד
לימפופו, דרום אפריקה