לפרטים ולרכישת המדריך חזרה לעמוד הבית
לוחות כתוב לנו ארכיון TheMarker פורום מדור משפטי המדריך הטבות והנחות עמוד הבית
סינגפור - במזרח הרחוק, אבל במרכז  מאי  2005

למרות שאינה מושכת תיירים כמו שכנותיה, יש לסינגפור מה להציע, כולל מחירי בתים מערביים..

זיו מאור

למרות מיקומה בלב המזרח הרחוק, סינגפור נמצאת בדרך כלל מחוץ למפת הטיולים. מגיעים לשם בעיקר כאלה המנצלים את הדילים של חברת התעופה המקומית כדי להגיע ליעדי המשך – ליבשת אוסטרליה או למדינות אחרות במזרח

לאחרונה יותר ויותר אנשי עסקים מגיעים לעיר-מדינה במסגרת פרויקטים מקומיים. חוץ מחנויות האלקטרוניקה הזולות סינגפור ידועה גם במזג אויר חם ולח כל השנה ובמדיניות ממשלה קפדנית במספר נושאים – כמו מלקות למי שמשליך מסטיק ברחוב או תוכנית סינגפור – התוכנית שנועדה להקטין את זיהום האויר, על ידי גביית אגרה ממי שמבקש להכנס עם רכבו למרכז העיר

מי שמגיע מישראל – במרחק של 11 שעות טיסה, ומבקש לרכוש נכס במקום, יגלה מחירים גבוהים בסדר גודל של המזרח הרחוק, מה שנובע מיוקר המחיה בסינגפור ולא פחות מזה מהצפיפות הגדולה במדינה שהיא למעשה אי המופרד בתעלה צרה ממלאזיה, והמחסור בקרקע זמינה – 4.5 מיליון תושבים, בעיקרם סינים, מצטופפים על שטח של 693 קמ'ר – כ- 3.5% משטחה של מדינת ישראל. בדומה לישראל, גם בסינגפור יש חלוקה בין קרקע ממשלתית, המוצעת בחכירה ל- 99 שנה לבין קרקע פרטית. הפערים במחירים לעתים משמעותיים, כמובן לטובת הקרקע הפרטית, אותה, כולל הנכסים, יכולים לרכוש גם זרים ללא בעיה

180 מ"ר ב- 530 אלף דולר

דירת 100 מ"ר בחכירה, ריצוף קרמיקה, 3 חדרים ממוזגים ו- 2 חדרי אמבטיה, מוצעת תמורת 150 אלף דולר (כל המחירים כאן בדולר אמריקאי).

דירת 4 חדרים גדולה בחכירה, 145 מ"ר, כולל סוויטת הורים ו- 3 חדרי אבמטיה, מוצאת למכירה תמורת 260 אלף דולר. לדירה יש ריצוף שיש בסלון ובחדר האוכל ופרקט בחדר השינה.

במחיר של 300 אלף דולר, תוכלו לרכוש בסינגפור באחד האיזורים המרכזיים, דירת 5 חדרים בחכירה, בשטח של 150 מ"ר. הדירה שופצה לאחרונה. היא כולל 2 חדרי אמבטיה, אחד צמוד לסויטת ההורים. לדירה יש ריצוף קרמיקה.

דירת מגורים בפרויקט יוקרתי, על קרקע פרטית, ובשטח בנוי של 180 מ"ר, מוצעת למכירה תמורת 530 אלף דולר. הדירה כוללת 4 חדרים, מיזוג מלא והיא שופצה לאחרונה.

במחיר של 800 אלף דולר תוכלו לשים יד על אחד הנכסים היוקרתיים בעיר: 210 מ"ר הכוללים 4 חדרים גדולים, פרקט בחדרי השינה, שיש בחדרי האירוח ומיזוג מלא. הדירה בת 4 שנים, כוללת 3 חדרי אמבטיה ולדברי המוכר, ניתן להכנס אליה גם ללא שיפוץ.

הכותב הוא בעל טור בנושא במוסף הנדל"ן של עיתון הארץ
חזרה לשער 'בית בחו"ל'
מראה כללי, גם אם תתאמצו, לא תמצאו מסטיק על הרצפה
3 חדרים, מזגן, 150 אלף דולר
 
מדריך למשקיע בארה"ב
מחשבון תשואה
איי איטליה
ג'מאיקה
סרי לנקה
רודוס, יוון
ליסבון, פורטוגל
לונדון, אנגליה
וינה, אוסטריה
קאדיס, ספרד
דרום מערב צרפת
ארנהיים, הולנד
קלגארי, קנדה
מיאמי, פלורידה
ברוקלין, ניו יורק
בנגור מיין, ארה"ב
לה חולה, סן דייגו
בודרום, תורכיה
פנמה
קוסטה ריקה
פראג, צ'כיה
בורה בורה וטהיטי
איים בעולם
לוקסמבורג
סינגפור
הלסינקי, פינלנד
לימפופו, דרום אפריקה
אודות & תודות | כתוב לנו | פרסם באתר | הרשמה למבצעים | לקניית המדריך לרכישת דירה |