לפרטים ולרכישת המדריך חזרה לעמוד הבית
לוחות כתוב לנו ארכיון TheMarker פורום מדור משפטי המדריך הטבות והנחות עמוד הבית
לה חולה - שכונת היוקרה של סן דייגו מאי  2005

לסן דייגו, כמו הרצליה, יש חופים יפים, איזור היי טק מפותח ושכונות יוקרה שמאכלסות את מנהלי החברות

זיו מאור

סן דייגו קליפורניה, נחשבת לאחת הערים המבוססות בארצות הברית, במידה רבה בזכות חברות הטכנולוגיה הפעילות בו, בעיקר חברות הביו טכנולוגיה. הפריחה של העשור האחרון הביא עמו כמובן גם לעליה חדה במחירי הנדל'ן בעיר וגם בפרברים הסמוכים לה.

אחד מהפרברים היוקרתיים ביותר בסביבות סן דייגו היא לה חולה, בתרגום לספרדית – התכשיט. לה חולה, אולי בדומה להרצליה פיתוח, נהנית מחד ממזג האויר והחופים של קליפורניה ומצד שני, מהקירבה לעיר הגדולה על כל יתרונותיה ומה שיש לה להציע. במרחק של 15 דקות ממרכז סן דייגו, מוצעות למכירה בלה חולה, לצד דירות של מאות אלפי דולרים, אחוזות במחירים של מיליוני דולרים ולעתים גם כמה עשרות מיליונים.

מחירים של 8 ספרות

במחיר הצנוע של 2.8 מיליון דולר, מוצע למכירה בית על שטח של 900 מ"ר. הבית, עם חניה ל- 3 רכבים, כולל נוף לאוקינוס, 4 חדרי שינה ו- 3.5 חדרי אמבטיה והכל בשטח בנוי של 350 מ"ר. הבית שנבנה בשנת 60', כולל 2 קומות, אח ומדשאה עם עצי דקל בחזית.

במחיר של 10 מיליון דולר, מוצע למכירה בית חוף מפואר, בשטח בנוי של 500 מ"ר. הבית בן 2 קומות, ממוקם בסמוך לחוף לבן, ועל שטח של 1.6 דונם. הבית, עם נוף ממרבית החדרים לאוקיינוס, כולל 5 חדרים ו- 5 חדרי אמבטיה.

בית בן 7 חדרי שינה ו- 9 חדרי אמבטיה, שטח בנוי של 800 מ"ר, מוצע במחיר הסמלי של 18 מיליון דולר. הבית על שטח של קרוב ל- 3 דונם, בנוי בסגנון טוסקני, בשטח מועדון הגולף היוקרתי. הבית כולל נוף לאוקינוס וכן מרתף יינות מאובזר ובו מקום ל- 3,000 בקבוקים.

למי שמוכן להשקיע 23 מיליון דולר, ממתין בית אחוזה ענק – 900 מ"ר בנוי על שטח של 12 דונם. לבית 7 חדרי שינה, 7.5 חדרי אמבטיה וחניון ל – 5 רכבים. הבית כולל 2 בריכות שחיה, מגרש טניס, מטבח מאובזר, אח, חדרי ארונות והכל לאחר שיפוץ מסיבי.

הכותב הוא בעל טור בנושא במוסף הנדל"ן של עיתון הארץ
חזרה לשער 'בית בחו"ל'
500 מ"ר בנוי על החוף, 10 מיליון דולר
אותו הבית - במבט מבפנים
הסגנון טוסקנה, המחיר 18 מיליון דולר
אחוזה על 12 דונם ב- 23 מיליון דולר
 
מדריך למשקיע בארה"ב
מחשבון תשואה
איי איטליה
ג'מאיקה
סרי לנקה
רודוס, יוון
ליסבון, פורטוגל
לונדון, אנגליה
וינה, אוסטריה
קאדיס, ספרד
דרום מערב צרפת
ארנהיים, הולנד
קלגארי, קנדה
מיאמי, פלורידה
ברוקלין, ניו יורק
בנגור מיין, ארה"ב
לה חולה, סן דייגו
בודרום, תורכיה
פנמה
קוסטה ריקה
פראג, צ'כיה
בורה בורה וטהיטי
איים בעולם
לוקסמבורג
סינגפור
הלסינקי, פינלנד
לימפופו, דרום אפריקה
אודות & תודות | כתוב לנו | פרסם באתר | הרשמה למבצעים | לקניית המדריך לרכישת דירה |