דירות למכירה בניו יורק - לא רק ברוקלין

מחפשים דירות למכירה בניו יורק? כשאומרים ניו יורק מתכוונים בדרך כלל למנהטן. אבל אם מדברים על דירות למכירה בניו יורק - גם לברוקלין יש מה להציע. במיוחד אם אתם שולטים ביידיש. נכתב במאי 2005. לא מדובר בהמלצה על נכסים למכירה בניו יורק

מי שנקלע לחלקים מסויימים בברוקלין – הרובע הגדול ביותר של העיר ניו יורק, יכול לחשוב כי הגיע בטעות לבני ברק – עם קהילה חרדית גדולה ברחובות, חנויות כשרות ושלטים באידיש. אבל ככלל, החרדים שם הם מיעוט מבוטל. אלפים בודדים מתוך 2.5 מיליון תושבים, מה שהופך את ברוקלין למעשה לעיר הרביעית בגודלה בארצות הברית (היא נחשבת בפועל לעיר עצמאית)

רוב התיירים המגיעים לניו יורק מבלים את עיקר זמנם במנהטן. לברוקלין יש פחות מה להציע בכל הנוגע לזוהר, מלונות, חיי לילה ושדירות של חנויות יוקרה. מסיבה זו, גם מחירי הנדל"ן בה נמוכים משמעותית, בדומה לערים הפחות יוקרתיות הסובבות את תל אביב אצלינו.

דירות למכירה בניו יורק - דוגמאות

דירת 2 חדרים - 145 אלף וגם ב- 230 אלף

דירת חדר (2 חדרים במונחים ישראלים) קטנה, בבית דירות עם מעלית, כולל מכונת כביסה, מדיח כלים ומקרר, מוצעת תמורת 145 אלף דולר.

דירה דומה, באיזור ביי רידג' היוקרתי יותר, מוצעת תמורת 230 אלף דולר.

במחיר של 330 אלף דולר, תוכלו לבחור באחת משתי החלופות הבאות: בית משפחתי קטן, 3 חדרי שינה, 120 מ"ר, מרתף, על מגרש של 150 מ"ר, שנבנה בשנת 1945. או לחלופין, דירת חדר בבניין באיזור באת ביץ'. הדירה, בבניין בן 3 קומות, כוללת מטבח מאובזר ומכונת כביסה.

כמובן שיש בה בברוקלין, כמו בכל עיר גדולה, איזורים יוקרתיים – שכונות שקטות של בתים פרטיים. אבל גם שם, לרוב תמצאו בתים גדולים במחירים זולים יותר מדירת 2 חדרים סביב הסנטרל פארק.

ב- 600 אלף דולר למשל, מוצע למכירה בית פרטי, 2 קומות ושטח בנוי של כ- 150 מ"ר. הבית שנבנה בשנת 1920, כולל 3 חדרי שינה, 2 חדרי אמבטיה, חימום גז, חניה והכל על מגרש קטן של כ- 180 מ"ר. הבית, בשכונת דייקר הייטס, כולל גם מרתף.

במחיר של 825 אלף דולר, אפשר לרכוש בית במידות דומות של המבנה והחצר, בשכונה נחשבת יותר בשכונת ביי רידג'. הבית שנבנה בשנת 1925, כולל 3 חדרי שינה, מרתף, חניה וחימום מרכזי על בסיס נפט.

בית גדול יותר, 200 מ"ר בנוי, על מגרש של 320 מ"ר, מוצע במחיר של 1.25 מיליון דולר. הבית, באיזור ברגן ביץ', כולל 4 חדרי שינה, 2.5 חדרי אמבטיה, חימום גז, גינה מטופחת בחזית ומרפסת. הבית כולל אח בחדר האורחים ובחדר נוסף וכן מרתף.

דירה בניו יורק למכירה

בית פרטי בן 150 מ"ר ב- 600 אלף דולר

דירות למכירה בניו יורק

בית בן 80 בביי רידג' ב- 825 אלף דולר

נכסים למכירה בניו יורק

200 מ"ר בנוי באיזור ברגן ביץ' במיליון ורבע דולר

מדריך למשקיע בארה"ב
מחשבון תשואה
איי איטליה
ג'מאיקה
סרי לנקה
רודוס, יוון
ליסבון, פורטוגל
לונדון, אנגליה
וינה, אוסטריה
קאדיס, ספרד
דרום מערב צרפת
ארנהיים, הולנד
קלגארי, קנדה
מיאמי, פלורידה
ברוקלין, ניו יורק
בנגור מיין, ארה"ב
לה חולה, סן דייגו
בודרום, תורכיה
פנמה
קוסטה ריקה
פראג, צ'כיה
בורה בורה וטהיטי
איים בעולם
לוקסמבורג
סינגפור
הלסינקי, פינלנד
לימפופו, דרום אפריקה