דירות בקרית אונו: עסקות ומחירי דירות יד שניה

קרית אונו היא אחת הערים המבוקשות בישראל. מיקומה - בסמוך לתל אביב, ממזרח לכביש 4 ובלב בקעת אונו, יחד עם בנייה מרווחת ודירות יקרות, הופכות את קרית אונו למשאת נפש של זוגות צעירים ומשפרי דיור רבים.

קרית אונו היא אחת הערים המבוקשות בישראל. מיקומה - בסמוך לתל אביב, ממזרח לכביש 4 ובלב בקעת אונו, יחד עם בנייה מרווחת ודירות יקרות, הופכות את קרית אונו למשאת נפש של זוגות צעירים ומשפרי דיור רבים.

מי שמחפש דירות למכירה בקרית אונו וגם דירות להשכרה, עלול לגלות שזו אחת הערים היקרות - גם במונחים של גוש דן. דירות זולות יותר אפשר למצוא בעיר באיזורים הותיקים, כמו בקיראון למשל.

בעיתונים ויותר מכך - במאגר העסקות של מס הכנסה, ניתן לראות עשרות עסקות שנעשו בקרית אונו ולתת לכם מושג על רמת המחירים בעיר ועל המגמות. שימו לב, דירה אינה מכונית, ולכן אין אפשרות לקבוע מחירון לדירה באופן פשטני לפי שנת בנייה, גודל או מספר ידיים. כל דירה היא ייחודית.

מצורפים כאן טיפים שיסייעו לכם לקבוע את מחיר הדירה. האם המחיר שדורשים מכם על דירה בקרית אונו סביר? האם המחיר סביר יחסית לשכונה, לגודל ולתקופה? ואם תמתינו? האם המחירים יעלו? במהלך השנים נעשו ניסיונות שונים לבנות מחירונים מדויקים לרוכשי דירות ובתים, אבל בשורה התחתונה - אף מחירון לא יוכל לתת להם את הנוסחה המדוייקת שתקבע את מחיר הדירה "על השקל".

עם זאת, כללים שונים יכולים לגרום לכך שיהיה לכם מושג די ברור האם מחיר הדירה "בכיוון" - כלומר - עם סטיה של סבירה של 5% עד 10% לכל היותר. הנה כללי אצבע, מתוך המדריך "לרכוש דירה בלי להיפגע" (מוצע למכירה במחיר מיוחד באתר, לחצו כאן לקבלת פרטים):

טיפים לרוכשי דירות בקרית אונו

קבלו מידע על עסקות שנעשו באיזור. אל תסתפקו במידע פשטני, כמו בבניין ממול נמכרה דירה דומה ב-2 מיליון שקלים. תבדקו האם יש הבדלים לטובת או לרעת הדירה שלכם. ברוב הסעיפים תוכלו לחשב כמה יעלה לכם להשוות את המצב, את זה תנכו או תוסיפו למחיר:

מכרז ריביות משכנתא

מכרז משכנתא חדשה או מיחזור בסיוע יועץ מקצועי

מחשבון משכנתא

המדריך לקניית הדירה

מדריך שיפוצים

דירות בתל אביב

דירות בירושלים

דירות בחיפה

דירות בנתניה

דירות ברמת גן

דירות בגבעתיים

דירות בהרצליה

דירות בהוד השרון

דירות ברעננה

דירות בפתח תקוה

דירות במודיעין

דירות באשדוד

דירות בקרית אונו