דירות למכירה בהוד השרון - דירות חדשות בהוד השרון ועוד

הוד השרון היא כבר כמעט 2 עשורים אחת הערים המובילות והמבוקשות בישראל בהיקפי בנייה ורכישת דירות. אפשר למצוא דירות למכירה בהוד השרון - דירות יד שניה ובעיקר מבחר גדול של דירות חדשות, למשל לאורך ציר כביש 531. זאת לצד מגרשים לבניה עצמית ובתים צמודי קרקע. מצורפת כאן סקירה על שוק הנדל"ן בעיר, באדיבות בני רענן מהוד נכסים.

מי שמגיעים לחפש דירות למכירה בהוד השרון הם כבר שנים אוכלוסיה ברמה סוציו-אקונומית גבוהה, במקרים רבים משפרי דיור מאיזור תל אביב, שמבינים שהם יכולים ליהנות מעוד חדר או שניים, במחיר של דירתם התל אביבית.

כך, אוכלוסיות הוד השרון גדלה פי כמה במשך 20 השנים האחרונות, זאת בעיקר בזכות שטח גדול יחסית לכמות תושבים, אופי וצביון כפרי במרחק קצר מתל אביב ועל פי רענן, מערכת חינוך מתקדמת בעלת הישגים מהטובים בארץ. עם זאת, עדיין מדובר בעיר לא גדולה - עם פחות מ-70 אלף תושבים.

רענן מציין שהעיר מובילה ארצית במספר תחומים מרכזיים המלמדים על רמתה הגבוהה: בשיעור מסיימי תיכון בעלי תעודות בגרות, בשיעור הגיוס לצה"ל וליחידות קרביות. העיר נבחרה כאחת מעשר "הערים הירוקות" בישראל, קיבלה פרסי קריית היופי, זכתה בפרסי החינוך המחוזיים והארציים ועוד. גם שיעור גביית הארנונה בהוד השרון הוא מהגבוהים בארץ.

אם בשנות ה- 80 התמקדו בבניית דירות קטנות של 3 או 4 חדרים על מנת למשוך זוגות צעירים מערי הסביבה היקרות (דירות שמהוות היום חלק מרכזי בשוק דירות יד שניה בהוד השרון), לאחר מכן החלו לבנות דירות גדולות יותר ולהפשיר מגרשים לבניה עצמית של בתי פרטיים – וילות וקוטג'ים. בשנים האחרונות תנופת הבנייה בהוד השרון, של בתים פרטיים לצד מגדלי דירות, היא מהגבוהות בישראל. כל מי שחולף לאורך כביש 531 יכול לראות את המגדלים שצמחו בעיר בשנים האחרונות.

מחירי דירות למכירה בהוד השרון

להן רשימה של עסקות שבוצעו בסביבות אמצע 2019 בהוד השרון, על פי מאגר מס שבח (אנו מעדכנים את הרשימה מעת לעת). אנחנו לא מאמנים במה שמכונה מחירון דירות להוד השרון, או למקומות אחרים, אבל העסקות כאן יכולות לתת תמונה:

דירת 5 חדרים בבניין בן 5 שנים, ברחוב אסירי ציון, איזור כביש 531, בקומה ה-12, 134 מ"ר, נמכרה תמורת 2.61 מיליון שקלים.

ברחוב הדרור, במרכז העיר, נמכרה דירת 4 חדרים, 120 מ"ר, בבניין בן 10, חניה כפולה, תמורת 2 מיליון שקלים.

ברחוב אנשי בראשית, מדרום לרחוב הבנים, נמכרה דירת 3 חדרים, בת 60 מ"ר, בבניין משנת 1970, תמורת 1.77 מיליון שקלים. הדירה ממוקמת בקומה הראשונה.

אם אתם מחפשים בתים למכירה בהוד השרון - גם כאן, יש מבחר. כך, קוטג' דו משפחתי חדש, ברחוב הדרור, בשכונת גיורא, 7 חדרים ו-367 מ"ר בנוי, עם 100 מ"ר גינה, נמכרה תמורת 5.3 מיליון שקלים.

טיפים לרוכשי דירות בהוד השרון
מכרז ריביות משכנתא

מכרז משכנתא חדשה או מיחזור בסיוע יועץ מקצועי

מחשבון משכנתא

המדריך לקניית הדירה

מדריך שיפוצים

דירות בתל אביב

דירות בירושלים

דירות בחיפה

דירות בנתניה

דירות ברמת גן

דירות בגבעתיים

דירות בהרצליה

דירות בהוד השרון

דירות ברעננה

דירות בפתח תקוה

דירות במודיעין

דירות באשדוד

דירות בקרית אונו