לרכוש דירה בלי להיפגע - המדריך לקניית דירה

 המדריך שחייבים לקרוא לפני קניית דירה! ועכשיו - במחיר מדהים

 

 

 

רגע לפני שאתם משקיעים מיליוני שקלים - בקנייה הגדולה של חייכם, אל תוותרו על המדריך לקניית דירה שסייע כבר ללמעלה מעשרת אלפים רוכשי דירות לחסוך עשרות אלפי שקלים ולהמנע ממוקשים מסוכנים וכואבים.

 קנו לעצמכם במתנה את המדריך שיגלה לכם את כל הסודות של שוק הדיור: כל מה שהקבלנים, הבנקים, המתווכים וחברות הביטוח מסתירים מכם וגם כיצד לבחור את הדירה המתאימה לכם.

בעלות אפסית אל מול גודל ההשקעה המחכה לכם, הספר לרכוש דירה בלי להיפגע  ייתן לכם את הכלים לשמור על כספכם, להתמודד עם העסקה המורכבת, ולצלוח אותה בשלום.

לצפיה בתוכן העניינים של הספר

מאות טיפים שיחסכו לכם הרבה כסף וכאב לב

כל הדרכים להתמודדות עם שינויי החקיקה והמיסוי האחרונים

הסעיפים שאתם חייבים שיופיעו בחוזה שלכם

שיטות להוזלת עלות הרכישה באלפי דולרים

בחירת המשכנתה המתאימה לכם וגם ביטוח משכנתא יעיל וחסכוני

כיצד להימנע מהפתעות בטאבו

איך צולחים בשלום את השיפוץ או הבנייה העצמית

הפער בין ההבטחות לבין מה שהמוכר מתכוון לקיים

מהי הדירה שהכי מתאימה לכם

ועוד..

 לרכוש דירה בלי להיפגע - גם העיתונות ממליצה

"סיפרו של זיו מאור מספק שלל עצות מעשיות למי ששוקלים רכישת דירה...הספר מסייע לצרכן לנווט במסלול המכשולים רצוף המתווכים, עורכי הדין, הפקידים והנוכלים הפוטנציאליים בדרך אל העסקה הגדולה"
שחר גנוסר, מוסף 7 ימים, ידיעות אחרונות

"עד היום לא התפרסם מדריך מפורט ומקצועי בנושא...מאור השכיל לספק לקוראים טיפים חשובים בשפה ברורה ותמציתית"
אריק מירובסקי, מוסף ספרים, הארץ

 על המחבר

זיו מאור, בעל תואר שני במינהל עסקים של אוניברסיטת תל אביב, כהן ככתב הנדל"ן הבכיר של עיתון הארץ בשנים 1994 עד 2004. במהלך כל אותן שנים שימש גם כעורך מוסף הנדל"ן השבועי של העיתון. בשנים האחרונות הוא בעל טור בנושא קניית דירה ב - ynet.

במהלך עבודתו נתקל וכתב מאור, הנחשב למומחה בתחום, על מאות מקרים של עסקות לרכישת דירה שהסתיימו בעוגמת נפש ובנזקים כלכליים עבור הרוכשים. הלקחים מאותם מקרים עשו את דרכם לתוך המדריך.

 המדריך לקניית דירה - רקע נוסף

רכישת דירה היא העיסקה הגדולה ביותר שתעשו בימי חייכם. ברוב המקרים תשלמו עליה במשך 20 או 25 שנה והעלות הכוללת תהיה קרוב ל-11 שנות עבודה. אבל לא מדובר רק בסיפור יקר. רכישת דירה היא בנוסף גם מורכבת ביותר וכוללת שורה ארוכה של פעולות שחוסר הקפדה עליהן עלול לעלות לכם ביוקר: לרכוש דירה שאינה מתאימה לכם, לרכוש דירה ולא לדעת כי על השדה הפסטורלי שאליו צופה המרפסת מתוכנן קניון רחב מימדים ובמקרים קשים יותר לגלות כי איבדתם את כספכם בשל רכישה מנוכל, או בשל פשיטת רגל של קבלן כושל. קריאה של המדריך המוגש לכם כאן, תסייע לכם להגיע אל הבית הנכסף בשלום. המדריך כולל מאות עיצות שימושיות שיתנו לכם את הכלים להפוך את רכישת הדירה או הבית לנוחה, ידידותית ובטוחה הרבה יותר.


מחיר מומלץ - 78 ש"ח

50% הנחה באתר - 39 ש"ח

דמי טיפול ומשלוח - 10 ש"ח

49 ש"ח

כולל דמי טיפול ומשלוח!
לרכישה באמצעות פייפאל לחצו כאן
לרכישה באמצעות כרטיס אשראי

מחיר מומלץ - 78 ש"ח

50% הנחה באתר - 39 ש"ח

דמי טיפול ומשלוח - 10 ש"ח

49 ש"ח

כולל דמי טיפול ומשלוח!
לרכישה באמצעות פייפאל לחצו כאן
לרכישה באמצעות כרטיס אשראי