דירות באשדוד למכירה - דירות חדשות באשדוד מחירים ומגמות

בעיר אשדוד מתגוררים למעלה מ-220 אלף תושבים. בשנת 2018 ניתנו בעיר היתרים לבניית 944 דירות חדשות, כך שאפשר למצוא דירות באשדוד למכירה בהיקף משמעותי. לעיר אשדוד יש כמה יתרונות, כמו חוף ים וכמה מרכזי קניות חדישים. גם המרחק לתל אביב התקצר בזכות הכבישים ותחנת הרכבת בעיר. למרות עליות מחירים, אשדוד עדיין זולה משמעותית מאיזור גוש דן. בעמוד זה ריכזנו עבורכם מידע על דירות חדשות באשדודו, מחירים ומגמות, כמו גם על שוק הנדל"ן בכלל.

אחד הדברים המאפיינים את שוק הנדל"ן של אשדוד, הוא הרובעים. העיר בנויה רובעים רובעים, כאשר חלקם באופן מסורתי נחשבים ליוקרתיים יותר - בעיקר המערביים, כמו רובע א' בצפון, רובע ט"ו בו יש גם צמודי קרקע וכן המע"ר ורובע הסיטי.

ישנן חברות בנייה רבות הבונות בעיר אשדוד, חלקן באיזור חוף הים, המבוקש ואחרות במרכז העיר. בין היתרונות של העיר - תחנות הרכבת המאפשרות גישה נוחה למרכז תל אביב וגם גישה נוחה מכביש 4, אם כי נסיעה בשעות הבוקר עלולה להיות סיוט, בשל הפקקים.

מחירי דירות באשדוד למכירה

להן רשימה של עסקות שבוצעו בסביבות אמצע 2019 באשדוד, על פי מאגר מס שבח (אנו מעדכנים את הרשימה מעת לעת). אנחנו לא מאמינים במה שמכונה מחירון דירות לאשדוד, או לערים אחרות, אבל העסקות כאן, שדווחו בחודשים ספטמבר-אוקטובר יכולות לתת תמונה:

חלק מהעסקות באשדוד מוכיחות שגם כאן קיים שוק יוקרה. כך, דירת 6 חדרים ענקית, בת 270 מ"ר, בבניין חדש - בן 32 קומות, נמכרה תמורת 4.1 מיליון שקלים.

באותו הבניין, דירת 5 חדרים בת 175 מ"ר נמכרה תמורת 3.3 מיליון שקלים.

ברובע ט"ו היוקרתי, אפשר למצוא צמודי קרקע. כך לדוגמה, קוטג' דו משפחתי, בשטח בנוי של 185 מ"ר, ברחוב אמרלד, נמכר תמורת 4 מיליון שקלים. מדובר בבית בן 10

ברחוב הציונות 36, במרכז העיר, דירת 5 חדרים בבניין בן 10, שטח של 157 מ"ר, נמכרה תמורת 2.13 מיליון שקלים.

ברחוב שבט דן ברובע י"ב באשדוד, נמכרה דירת 4 חדרים, 100 מ"ר, תמורת 1.8 מיליון שקלים. הדירה היא בבניין משנת 2002.

ברחוב הכלנית ברובע ח', דירת 4 חדרים חדשה, בת 94 מ"ר, נמכרה תמורת 1.315 מיליון שקלים.

אפשר כמובן למצוא גם דירות בפחות ממיליון שקלים באשדוד. לדוגמה, דירת 3 חדרים, ברחוב חסן בן גרה ברובע ו', בבניין ישן משנת 1950, נמכרה תמורת 950 אלף שקלים.

 

טיפים לרוכשי דירות באשדוד
מכרז ריביות משכנתא

מכרז משכנתא חדשה או מיחזור בסיוע יועץ מקצועי

מחשבון משכנתא

המדריך לקניית הדירה

מדריך שיפוצים

דירות בתל אביב

דירות בירושלים

דירות בחיפה

דירות בנתניה

דירות ברמת גן

דירות בגבעתיים

דירות בהרצליה

דירות בהוד השרון

דירות ברעננה

דירות בפתח תקוה

דירות במודיעין

דירות באשדוד

דירות בקרית אונו