מחשבון משכנתא: חישוב משכנתא לפי החזר חודשי או גובה הלוואה

מחשבון משכנתא - גובה הלוואה

החזר חודשי
ריבית שנתית
תקופה בחודשים

חישוב החזר משכנתא חודשי

גובה הלוואה
ריבית שנתית
תקופה בחודשים
מחשבון משכנתא - חישוב משכנתא, חישוב החזר משכנתא

מחשבון משכנתא, או מחשבון החזר משכנתא, הוא כלי חיוני כדי להעריך מה התקציב העומד לרשותכם. המחשבונים - במרבית אתרי הבנקים למשכנתאות, מאפשרים לבצע חישוב משכנתא במספר צורות: בהינתן גובה ההלוואה שאתם מבקשים תוכלו לבחור על פי גובה הריבית, את פרק הזמן וכך לקבל את ההחזר החודשי הצפוי, כלומר חישוב משכנתא לפי החזר חודשי. ניתן כמובן גם להזין שדות אחרים וכך לקבל בכל פעם את הנעלם הרצוי. למשל - תזינו את יכולת ההחזר החודשי שלכם וכך תוכלו להעריך איזו גובה הלוואה תבקשו. כאן תמצאו מחשבון משכנתאות ב-2 גרסאות וגם טופס לקבלת הצעה למשכנתא.

מחשבון משכנתא - מדוע חישוב משכנתא לפי החזר חודשי קריטי

2 הכלים שהעמדנו כאן לרשותכם - מחשבון משכנתא - לקבלת גובה משכנתא, ותחתיו חישוב משכנתא לפי החזר חודשי, הם חיוניים לפני שאתם מתחייבים לקניית דירה. תמצאו באתר שורה של מאמרים צרכניים שיסבירו לכם מה זה חישוב החזר משכנתא ומה המגבלה שעליכם לקחת בחשבון.

ב-2 מילים בכל זאת: ראשית, ודאו שגובה המשכנתא אינה עולה על 30% מהכנסתכם החודשית, שכן אינכם רוצים להשתעבד לבנק ולאחזקת הדירה.

כיצד משתמשים במחשבון המשכנתא כאן? במחשבון הראשון תוכלו להזין את גובה ההחזר החודשי שאתם יכולים לעמוד בו. הזינו את גובה הרבית בבנק ואת תקופת ההלוואה בחודשים - כך תדעו איזו הלוואה עליכם לקחת.

חישוב החזר משכנתא חודשי

המחשבון התחתון נותן לכן חישוב משכנתא מסוג אחר: זהו מחשבון החזר משכנתא. הזינו את גובה ההלוואה שאתם יכולים לקבל מהבנק ואת הריבית ואת תקופת ההלוואה בחודשים. התוצאה - חישוב החזר משכנתא חודשי, כלומר - מה גובה ההחזר החודשי הנדרש מכם. כאן תוכלו לשחק - אם ההחזר החודשי כבד עליכם, נסו שוב - לתקופה ארוכה יותר ולהיפך.

מחשבון זכאות למשכנתא אשף הסיוע של משרד הבינוי והשיכון יגלה לכם לאיזה סיוע והטבות אתם זכאים כרוכשי דירדות בישראל. באופן עקרוני, אין לצפות לגדולות ולנצורות, אבל לא מזיק לבדוק..

ביטוח משכנתא המדריך עם כל המידע הנחוץ לכם לפני ביטוח הנכס וביטוח החיים לכיסוי המשכנתא

מחשבונים נוספים לא רק מחשבון החזר משכנתא. חזרה לדף המחשבונים של האתר, עם כל המחשבונים השימושיים הנוספים

הכל על משכנתא מדור המשכנתא של האתר - קישורים לכל המאמרים והתכנים הרלבנטיים