מחירון דירות חינם - מחירי דירות שנמכרו בישראל

מחירון דירות חינם - או בתשלום, לצורך העניין, המבוסס על מחירי דירות שנמכרו, אינו מוצר מדעי אמיתי. דירה אינה מכונית, ולכן אין אפשרות לקבוע מחירון דירות באופן פשטני לפי שנת בנייה, גודל או מספר ידיים. אבל, כאשר אתם עומדים, כרוכשים, לפני עשרות דירות למכירה, או שאפילו אתם עצמכם מציעים דירה למכירה, יש בכל זאת כמה דברים שיכולים לתת לכם רמז מהו מחיר דירה ריאלי של הדירה שאתם מוכרים, קונים או שוכרים. הפרמטרים יכולים כמובן להיות רבים, למשל דירות שנמכרו באזור, מידע ספציפי יותר כמו בכמה נמכרה דירה בבניין שלי, מחירון דירות יד 2, שאפשר למצוא היום בכמה אתרים גדולים וכמובן גם ידע של מתווכים.

מחירון דירות חינם - מחירי דירות שנמכרואנו מגישים לכם כאן טיפים שיסייעו לכם לקבוע לבנות לעצמכם מחירון דירות חינם. דוגמה לכך תראו כן מימינם, כלי שימושי ייחודי: מאגר של אלפי עסקות שבוצעו במהלך השנים האחרונות בישראל, שיתנו לכם נתונים על מחירי דירות שנמכרו.

שימו לב - המחירון מימין מתייחס לעסקות שבוצעו במהלך מספר שנים. זהו מחירון דירות שיקלי ויש להניח שלא כולל פרטים רבים על הרחוב הספציפי שלכם. בנינו אותו כדוגמה. גם הערך האמיתי שלו הוא בעיקר נוסטלגי, שכן שוק הדיור השתנה והמחירים עלו עד עשרות אחוזים בשנים האחרונות. אם אתם רוצים לקבל מידע ספציפי על האיזור שלכם ובתקופת הזמן הנוכחי - כנסו לאתר רשות המסים, ל'מידע נדלן'. שם תוכלו להזין את פרטי הרחוב שלכם ולקבל עסקות מהזמן האחרון. שימו לב - גם שם, המידע אמנם מדויק, אבל חסר ולא נותן תמונה מלאה, למשל של מצב הנכס - משופץ או זקוק לשיפוץ מאסיבי וכו'. כמו כן, במקרים רבים לא תקבלו את התוצאות, החיפוש מתיש מאוד.

מחירי דירות שנמכרו בערים בולטות

כדי לקבל גישה מיידית לנתונים ולניתוח מחירים ושכונות בערים בולטות כנסו דרך אחד הקישורים המופיעים כאן על דירות למכירה:

דירות בירושלים, דירות בתל אביב, דירות בחיפה, דירות בנתניה, דירות ברמת גן, דירות בגבעתיים, דירות בהוד השרון, דירות בהרצליה, דירות ברעננה, דירות בפתח תקוה, דירות במודיעין, דירות באשדוד, דירות בקרית אונו.

מחירון דירות חינם בעירבון מוגבל

מה נועד לתת לכם מחירון דירות חינם, או בתשלום שמבוסס על מחירי דירות  שנמכרו? כך תקבלו עוד אינדיקציה לשאלה האם המחיר שדורשים מכם סביר? מהם מחירי דירות מקובלים בשכונה, האם ההצעה שקיבלתם סבירה מול מחירי דירות דומות בגודל ובתקופה? האם זה זמן טוב לקנות או שעדיף להמתין עם המשכנתא? ואם תמתינו? האם המחירים יעלו?

במהלך השנים נעשו ניסיונות שונים לבנות מחירון נדל"ן מדויק לרוכשי דירות ובתים, אבל בשורה התחתונה - אף מחירון לא יוכל לתת להם את הנוסחה המדוייקת שתקבע את מחיר הדירה "על הדולר". עם זאת, כללים שונים יכולים לגרום לכך שיהיה לכם מושג די ברור האם מחיר הדירה "בכיוון" - כלומר - עם סטיה של סבירה של 5% עד 10% לכל היותר. מחירון דירות יד 2 שמוגש לכם כאן באתר, הוא לטעמנו הקרוב ביותר לדבר האמיתי, אשר יכול לגלות לכם בכמה נמכרה דירה באיזור החיפוש.

מחירי דירות שנמכרו כמדד

הנה כללי אצבע, מתוך המדריך "לרכוש דירה בלי להיפגע" (מוצע למכירה במחיר מיוחד באתר, לחצו כאן לקבלת פרטים) לבניית מחירון דירות חינם עצמאי:המאגר: מחירון דירות

עומדים לרכוש דירה? משכירים או שוכרים? צפו באלפי עסקות מחירי דירות שנמכרו

תוכלו להכנס גם לאתר רשות המסים ולבצע שם חיפוש לנכסים שנמכרו - לפי הרחוב שלכם

 
מחירי דירות חדשות

מחירון דירות מדריך למשתמש

תוכלו לבחור את העסקות לפי אזורים, לפי ישובים, לפי גודל וגם לפי המחיר. לדעת רבים - כולל חלק גדול מהשמאים שתדברו איתם, הדרך הטובה ביותר לקבוע את מחיר הדירה הוא לראות את המחירים של עסקות של דירות דומות לשלכם - בתקופה האחרונה וגם לאורך רצף של זמן, כדי לדעת בכמה נמכרה דירה וכדי לקבל מושג האם המחירים במגמת עלייה או ירידה. כדי לבדוק האם יש פרטים נוספים על הדירה שלא מופיעים בטבלה, עמדו עליה עם העכבר. בהצלחה!

מחירון דירות ישן