קניית דירה חדשה ועיצוב הדירה

כל מעבר דירה הוא הזדמנות להתחלה חדשה ושיפור באיכות החיים. נצלו את המעבר על מנת לעצב את בית החלומות שלכם. זה הזמן לשפר ולשנות את כל אותם פרטים קטנים שהפכו את הדירה הישנה פחות נוחה. ההשקעה בעיצוב הדירה שלכם משמעה השקעה בנכס שלכם. כל סכום שתשקיעו בעיצוב ושיפוץ הבית ישפר את איכות החיים ויעלה את ערך הדירה.

הצעד הראשון לקראת דירה מעוצבת יהיה תכנון נכון של התקציב. עליכם לקחת בחשבון את העלויות של הרהיטים ועיצוב הפנים של הדירה כבר בקביעת סכום הלוואת המשכנתא. תכנון נכון יבטיח שיישאר לכם מספיק כסף לרכישת הרהיטים בהם אתם מעוניינים.

התאמות ושינויים בדירה

עם השלמת רכישת הדירה מהקבלן תתחילו בתיאום השינויים המבוקשים בדירה. זהו השלב בו אתם בוחרים את סוג הריצוף, אריחי החיפוי, תריסי מיזוג, דלתות ועוד. כדאי להיעזר בשירותי מעצב/ת פנים כבר בשלב זה על מנת לבחור נכון את הבסיס לעיצוב הבית. בחירה נכונה תחסוך לכם הוצאות עתידיות ועיכובים באכלוס הדירה.

נדגיש כי כל שינוי אותו תבקשו לבצע בדירה יגרור כמעט תמיד שינויים נוספים, ובהתאם לכך גם עלויות נוספות. ליווי מקצועי של מעצב/ת פנים מטעמכם יסייע לכם להחליט מתי כדאי להשקיע ומתי כדאי להתפשר. שינוי מיקום של נקודות חשמל או כלים סניטריים כרוך בעלויות גבוהות ואינו תמיד נחוץ. את השינויים כדאי להקדים לבצע במהלך תקופת הבנייה בכדי שלא לפגוע בריהוט.

עיצוב מטבח הבית

המטבח הוא אחד החדרים הכי חשובים והכי שימושיים בבית. אנחנו פותחים את היום במטבח ומסיימים את היום במטבח. בבתים רבים בני הבית מבלים יותר זמן במטבח מאשר בחדר המשפחה. התאמה של המטבח בדירה החדשה לצרכים ולציפיות שלכם חיונית לנוחות העתידית. בחירה נכונה של מקומות אחסון, מספר מקומות ישיבה, גודל משטחי העבודה, מזווה ותאורה, תהפוך את המטבח שלכם נוח, נקי ושימושי.

התייעצות עם מעצבי פנים בעלי מומחיות בתחום המטבחים מומלצת למיצוי הפוטנציאל הקיים במבנה והתאמה מקסימלית לצרכים שלכם. חשוב שתדעו שיש לכם זכות מלאה לפנות אל הספק של הקבלן ולפעול מולו לשדרוג של המטבח הבסיסי המותקן בכל דירה בבניין.

ריהוט גן מעץ לעיצוב המרפסת או הגינה

אם בדירה החדשה אתם צפויים לקבל מרפסת שמש או שטח גינה, אל תפספסו את ההזדמנות להפוך אותם לפינה מפנקת ונוחה בה ייהנו לבלות יחד כל בני הבית. ריהוט גן במבצע של חברת פסים עשוי עץ מלא משתלב נהדר עם כל סגנונות העיצוב, מתאים לבתים עם ילדים, בתים שאוהבים לארח וסגנון עיצוב צעיר. השימוש בעץ מלא מבטיח עמידות ארוכת שנים אל מול האקלים הישראלי. כדאי לברר מראש מול הקבלן מהו גודל השטח של המרפסת/הגינה בכדי לנהל נכון את התקציב לרכישת פינת ישיבה, גופי תאורה, מתקני משחק לילדים ועוד.

מה מגיע לכם לקבל מהקבלן?

על מנת למצות את הזכויות שלכם מול הקבלן כדאי להקפיד לפרט אותן בהסכם חתום. עבודה שלכם אל מול החברות מולן פועל הקבלן, תאפשר החלפה של האריחים המוצעים לכם באריחים לפי בחירה אישית. ניתן יהיה לשדרג את הכלים הסניטריים, את המטבח, את הדלתות, את החלונות וכן הלאה בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם.

הניסיון והעין המקצועית של מעצב/ת פנים, יסייעו בבחירת האריחים וקבלת החלטות נכונות לעיצוב מלא של הבית ללא חריגה מהתקציב. פעמים רבות תהיה אפשרות להוסיף אלמנטים של נוי או שדרוג קל לאריחים הבסיסיים אותם מספק הקבלן. אותה תוספת קטנה תחסוך לכם את הצורך לרכוש אריחים יקרים יותר.

מעצב/ת פנים שרואים את התמונה כולה מבצעים התאמה נכונה בין הריצוף שנבחר, הדלתות, גווני השיש, התריסים, כיווני האור, גוון המטבח, ריהוט הגן והדירה כולה. אל תמהרו לוותר על עיצוב פנים מקצועי, אל תמהרו לסמוך על הקבלן בעיניים עצומות, ואל תשכחו לקחת בחשבון את הרהיטים והשיפוצים הנוספים שיהיה עליכם לרכוש ולבצע לאחר קבלת המפתח.
מאגר עצום של דירות חדשות:
כנסו וביחרו את הפרויקטים
שלכם. השאירו פרטים ותנו
לקבלנים לחזר אחריכם

מדריך לאיכות בנייה ובדק בית

מדריך למוכרי דירה

מדריך לרוכשי דירה

שיפוץ הבית: מבוא

העבודה עם השיפוצניק

חיפוי קירות ועמודים באבן

שימוש בחומרים טבעיים

השינויים במפרט - והמחיר

שיפוץ ועיצוב האמבטיה

יותר ישראלים בענף השיפוצים

גם קוני דירות חדשות משפצים

המלט השחור לא מייקר

אחריות בחוק על השיפוץ

איך אוכלים את הסנדוויץ'?

מאיזה עץ עשוי הארון שלכם?

ריצוף מחדש או הדבקה

הבלוק מול הגבס

קרמיקה, פרקט או "המדה"

חלוקת דירות

עיצוב דירה חדשה

בחירת חברה לבדק בית

למאמרים בנושאים נוספים

דשא סינטטי לדירת גן

צביעת דירה שכורה