סוגי דשא סינטטי המומלצים לדירות גן – לבחור את הטוב ביותר

אם אתם בעלי בית פרטי עם גינה, אם אתם בעלי מסעדה או אולם אירועים, אם אתם בעלי מוסד לימודי או אם אתם בעלים של מקום שיש בו אפשרות לרכוש וליהנות מדשא סינטטי אתם בדיוק במקום הנכון.

אומנם כל הסוגים נראים יחסית דומים אבל ההבדל בין הסוגים הוא עצום, אם ראיתם בעברכם דשא סינטטי במחיר של 50 שקלים למטר ודשא סינטטי אחר במחיר של 200 שקלים למטר ולא הבנתם מהו ההבדל, אז עכשיו תבינו בדיוק על מה אסור לכם להתפשר ועל מה אתם סתם משלמים יותר.

ההבדל בין דשא סינטטי קצר לדשא סינטטי ארוך

ההבדל הראשון ואולי המשמעותי ביותר הוא האורך של הדשא. בזמן שיש כאלה שאומרים שהגודל לא קובע, כאשר מדובר על אורך הדשא זה משפיע רבות גם על המחיר וכמובן גם על האיכות. דשא סינטטי מומלץ לבחור בהתאם לצורך שלכם ולא על סמך הבחירה של השכן או החבר שלכם כי בהחלט יכול להיות שמה שמתאים לו בכלל לא יתאים לכם. דשא סינטטי קצר הוא פחות איכותי, הוא מזכיר מראה של שטיח והוא מיועד לתקופות קצרות יחסית. דשא סינטטי ארוך לעומת זאת, נותן תחושה של דשא אמיתי, הוא מתאים מאוד לבתים שיש בהם ילדים ופעוטות שיכולים לשחק בו והוא נעים מאוד למגע.

לא רק האורך – צפיפות הסיבים של הדשא הסינטטי

עוד פרמטר שחשוב מאוד לקחת בחשבון הוא הצפיפות של הסיבים וכך למעשה יכול מאוד להיות דשא סינטטי קצר יותר אבל שהמחיר שלו גבוה יותר ממחיר של דשא סינטטי ארוך. הצפיפות משפיעה בין היתר גם על המשקל וככל שהצפיפות גדולה יותר וככל שהמשקל גבוה יותר כך גם המחיר וגם האיכות גדולים יותר. ככל שהדשא יהיה צפוף יותר כך גם העמידות של הדשא תהיה גבוה יותר ובנוסף גם המראה הטבעי של הדשא יהיה חזק יותר במידה והדשא צפוף יותר.

אל תתפשרו על המחיר

כאשר אתם מחפשים דשא סינטטי במחיר מבצע אתם צריכים להשקיע קצת יותר בחיפושים אבל אין זה אומר שמדובר במשימה בלתי אפשרית. חשוב להדגיש שהמחיר הנמוך בהחלט יכול ללכת ביחד עם איכות גבוהה ולכן אפשר בהחלט למצוא גם דשא סינטטי במחיר אטרקטיבי וגם דשא סינטטי איכותי של הכל בו לגן, אחת החברות המתמחות בתחום. החוכמה היא לא להתפשר על מחיר שנראה לכם ובמקביל לא להתפשר על איכות שלא מתאימה לכם.

רוב הישראלים לא מאמינים בשילוב שבין זול ואיכות גבוהה, רובינו מרגישים שאם מכרו לנו במחיר גבוה אך האיכות הכרח גבוהה ואם המחיר נמוך אז גם האיכות בהכרח לא בשמיים. כאשר אתם רוכשים דשא סינטטי אתם תיווכחו בעצמכם שהשילוב הזה כן אפשרי ותוכלו להוכיח זאת גם לשכנים, החברים ובני המשפחה שלכם.