חיפוי אבן טבעית - הכל על חיפוי קירות באבן

חיפוי אבן טבעית היא להיט. אולי בהשראת הכותל המערבי, או אולי בזכות המקדשים במדינות אקזוטיות, אשר עשויים ומצופים באבנים טבעיות. תהיה הסיבה אשר תהיה, ברור כי הטרנד של חיפוי קירות באבן המודבקת על קירות, נכנס בגדול גם לישראל.ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים ומחבר המדריך השלם למשפץ - עושה לכם סדר

האבן הטבעית הנה חוד החנית של מוצר הטבע היוקרתי שתופס מקום מרכזי בעיצוב הבית בעולם המערבי וגם בישראל.

לאבן הטבעית יתרונות רבים. החל מבידוד אקוסטי, עמידה בחום ואף באש, שמירה על מרקם דומה לאורך שנים ללא שינוי המראה ומראה טבעי הנחשב ליוקרתי במיוחד. כמו כן, אנשים שעובדים הרבה שנים עם אבן, מציינים שהאבן הינה כמו יין ישן. כלומר, ככל שהאבן עתיקה יותר, כך היא נחשבת ליוקרתית יותר.

אחד השימושים הנפוצים הינו חיפוי קירות באבן טבעית.

חיפוי אבן טבעית. הלהיט: ציפוי עמודים באבן

באבן סיב, שבבעלותי, אנו מתמחים ביבוא של אבני צפחה לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים. בשנים האחרונות רואים בבירור כי הציבור הישראלי אוהב מאוד חיפוי אבן בסלון, על הקירות וגם על עמודים, על קירות פינת האוכל, הכניסה לבית ואזורים אחרים.

הצפחה היא אחת האבנים המתאימות ביותר לטובת חיפוי קירות באבן ממספר סיבות. בין היתר, בשל המגוון העצום. באבן סיב אנו מחזיקים במלאי 72 סוגי אבני צפחה מכל העולם, שמטרתם חיפוי אבן בסלון. המגוון הרחב מאפשר לקבל אבן צפחה בכל גוון וצורה שבעל הבית מבקש.

בשל המגוון הרחב, אדריכלים ומשפצים מתלבטים לעתים ארוכות. לקוחות רבים מנצלים את העובדה שאנו מאפשרים להם להחליף את האבנים ומבקשים לשנות את הגוון לאחר תחילת השיפוץ.

אבן טבעית לחיפוי קירות: הזהרו מחיקויים זולים שעולים ביוקר

כמו לכל מוצר מבוקש, גם למוצרי אבן טבעית לחיפוי קירות קמו חיקויים בשנים האחרונות. אבל, הייחודיות של האבן הטבעית מול האבן המלאכותית בולטת: לטקסטורה הטבעית אין תחרות. האבן המלאכותית נוצרת בתהליך של שריפה בתנור ויציקה של חומר. וכך, למרות הבדלי המחירים, יותר ויותר לקוחות מבינים שכדאי להשקיע עוד כמה עשרות שקלים למ"ר – עלות זניחה בתוך סך השיפוץ.

המחיר של אבן מלאכותית נע בין 80 ל -130 שקל למ"ר. מחיר של אבן טבעית לחיפוי קירות הוא בין 150 ל- 550 שקל למ"ר. שוב, הפער נראה אולי גדול, אבל מדובר על אלפי שקלים בודדים לכל היותר, בתוך עלות שיפוץ שמגיעה לעשרות ומאות אלפי שקלים. לכן, אל תתפשרו על חומרי הגמר - אם אתם חולמים על חיפוי קירות באבן, לכו על חיפוי אבן טבעית.
חיפוי קירות באבן טבעית - אבני צפחה של אבן סיב

חיפוי קירות באבן חול


חיפוי אבן טבעית לחיפוי קירות

חיפוי אבן טבעית כאלמנט עיצובי
בפינת האוכל


חיפוי אבן בסלון - אבן קיר בסלון

חיפוי אבן בסלון: עמוד מצופה אבן

תמונות: אבן סיב - הגלריה לאבן טבעית

מאגר עצום של דירות חדשות:
כנסו וביחרו את הפרויקטים
שלכם. השאירו פרטים ותנו
לקבלנים לחזר אחריכם

מדריך לאיכות בנייה ובדק בית

מדריך למוכרי דירה

מדריך לרוכשי דירה

שיפוץ הבית: מבוא

העבודה עם השיפוצניק

חיפוי קירות ועמודים באבן

שימוש בחומרים טבעיים

השינויים במפרט - והמחיר

שיפוץ ועיצוב האמבטיה

יותר ישראלים בענף השיפוצים

גם קוני דירות חדשות משפצים

המלט השחור לא מייקר

אחריות בחוק על השיפוץ

איך אוכלים את הסנדוויץ'?

מאיזה עץ עשוי הארון שלכם?

ריצוף מחדש או הדבקה

הבלוק מול הגבס

קרמיקה, פרקט או "המדה"

חלוקת דירות

עיצוב דירה חדשה

בחירת חברה לבדק בית

למאמרים בנושאים נוספים

דשא סינטטי לדירת גן

צביעת דירה שכורה