דירות להשכרה בתל אביב

 

שוק השכירות בתל אביב תוסס בכל ימות השנה והוא כמובן השוק הלוהט בישראל, עם היקף הביקושים הגדול ביותר. המחסור בדיור, יחד עם הנהירה של הסטודנטים של האוניברסיטה המכללה למינהל ומוסדות נוספים וגם כמובן מהגרים אחרים - צעירים אחרי צבא ואחרים, שמחפשים את מזלם במטרופולין, מגדילים את הביקושים.

מי שמחפש דירה להשכרה בעיר, יגלה שהמחירים באיזורי הביקושים גבוהים, והתמורה הרבה פעמים היא דירה מיושנת, לא מאובזרת ולא שמורה.

מצד שני, מי שמוכן להסתפק באותן דירות להשכרה שאפשר למצוא בחלק מהשכונות הותיקות, בעיקר בדרום העיר, או לחלופין בדירות קטנות ומאובזרות פחות, יצליח להסתדר גם עם משכורת סטודנט. תמיד ישנה כמובן האפשרות לחפש דירה להשכרה עם שותף. אספנו עבורכם נתונים מכמה מהלוחות המובילים. תוצאות נוספות תמצאו כמובן בעמוד הלוחות המלא שלנו.

דירות להשכרה בתל אביב

דירות להשכרה בתל אביב באתר יד 2 מבחר גדול של דירות להשכרה בתל אביב, מתוך מאגר אתר יד 2

דירות להשכרה בתל אביב באתר הומלס באתר הומלס, שהתחיל כאתר לדירות בהשכרה בתל אביב, אפשר למצוא גם כן מגוון גדול של דירות להשכרה ברחבי העיר

דירות להשכרה בלוח מדס אתר מדס, אתר אגודת הסטודנטים במקור, הוא אתר ארצי, אבל עם התמחות עיקרית של דירות להשכרה בתל אביב וגוש דן

דירות להשכרה בתל אביב בלוח winwin כנסו ישירות לאיזור התל אביבי של לוח winwin. באתר תמצאו חלוקה מסודרת לכניסה מהירה לשכונות גדולות ולישובים בעוטף תל אביב.