מה כדאי לשפץ לפני המכירה

למעט מקרים בהם הבית חדש לגמרי, כדאי להשקיע כמה אלפי שקלים בשיפוץ קל של הדירה, כהכנה לקראת מכירת הדירה. הרושם הראשוני על הרוכשים הפוטנציאליים יהיה שווה את העלות.
אפשר לומר בוודאות, שדירה שמורה ומטופחת תימחר כמעט תמיד מהר יותר ובמחיר גבוה יותר מדירה מוזנחת. ובכל זאת - כמה כדאי להשקיע במכירת הדירה? זה תלוי במספר גורמים

באופן כללי, ישנם את "הדברים הקטנים" שחשוב לעשות בכל מקרה. הם לא עולים הרבה כסף, אבל יכולים להשפיע מאוד על המכירה. צביעה של קירות מתקלפים ומלוכלכים, איטום סדקים, הדבקת פאנלים שנפלו ועוד.

תיקון מפגעים לפני מכירת הדירה

עוד דברים שחשוב לתקן, הם מפגעים שיכולים ללמד או לרמוז על ליקויים בדירה. לדוגמא, כתם על התקרה, שיכול לרמוז על רטיבות, מבריח את רוב הקונים. גם אם הכתם באחריות הדירה שלמעלה, וגם אם הבעיה - כלומר הפיצוץ בצינור, כבר תוקנה, חשוב שכאשר אתה מציג את הדירה, הקונים לא ישאלו את עצמם האם ישנה בעיה של נזילה באותה נקודה.

כמובן, שאם השוק קשה יותר - כלומר, אנו בתקופת מיתון, יש מלאי גדול של דירות דומות בשוקו וכו', כדאי להשקיע יותר בעניין השיפוץ שלקראת המכירה. מצד שני, חשוב גם שלא להגזים ולא להיקלע לשיפוץ מלא, שכן אז לא בטוח שתקבלו את מלוא התמורה ובנוסף, כלל לא בטוח שטעמכם בנוגע לשיפוץ תואם את זה של הרוכשים.

דף הזהב - כל ההטבות

כנסו ותהנו מכל ההצעות וההטבות החמות בתחום הנדל"ן

מחשבון משכנתא

מכירת דירה עצמית
עיתוי מכירת הדירה
תקופת המכירה
תמחור ביתכם
שיפוץ לפני מכירה
שיפור סביבת הבית
אודות & תודות | כתוב לנו | פרסם באתר | הרשמה למבצעים | לקניית המדריך לרכישת דירה |