לפרטים ולרכישת המדריך חזרה לעמוד הבית
דירות למכירה מחשבון משכנתא שיפוץ כונס נכסים מדור משפטי ביטוח משכנתא נסח טאבו הובלות בית

דירות בנתניה: מחירים ועסקות יד שניה

כל מי שמחפש דירות למכירה בנתניה, יודע כי נתניה היא אחת הערים שבהם מתרכזת בנייה חדשה בהיקפים גדולים, בעיקר במזרח העיר - ממזרח לכביש החוף וכן באזור המערבי, בסמוך לחוף הים, באיזור שכונת אגמים, מתחם פולג ואתרים נוספים.

המחירים בנתניה עדיין זולים יחסית למרכז הארץ - 20% עד 30% זול יותר מערי דרום השרון כמו רעננה והרצליה. דירות היוקרה בעיר מתרכזות בעיקר בשדרות ניצה, על הטיילת, מעל חוף הים של העיר וכן בקומות הגבוהות של הפרויקטים המשקיפים לים, בחלק הדרומי.

דירות למכירה בנתניה

באופן עקרוני המחירים של הדירות החדשות במזרח נתניה זולים יותר מהאיזור המערבי. בסוף 2009 מחיר דירת 4 חדרים במתחם אגמים - הממוקם מצפון לפולג, בסמוך לים, עומד על כ- 1.4 מיליון שקל.

מתחם אגמים מרכז בימים אלה עניין רב בשל מספר פרויקטים שיצאו שם לדרך. אם הנכם מעוניינים בקבלת פרטים על הפרויקט של חברת אשדר - לחצו כאן.

במזרח - בשכונת עמליה ובמתחמים סמוכים, מחיר דירה בגודל דומה עומד באותה תקופה על 1.2 מיליון שקל. המחירון המופיע לימינכם, מאפשר לראות עסקות של דירות למכירה או דירות להשכרה שבוצעו בתקופה האחרונה בנתניה ולתת לכם מושג על רמת המחירים בעיר ועל המגמות.שימו לב, דירה אינה מכונית, ולכן אין אפשרות לקבוע מחירון לדירה באופן פשטני לפי שנת בנייה, גודל או מספר ידיים. כל דירה היא ייחודית. מצורפים כאן טיפים שיסייעו לכם לקבוע את מחיר הדירה וכן - מימינכם, כלי שימושי ייחודי: מאגר של אלפי עסקות שבוצעו במהלך השנים האחרונות בישראל ונאספו על ידינו.

דירות להשכרה בנתניה

אם הנכם מעוניינים בחיפוש דירות בנתניה, אנו מציעים לכם באתר 2 כלים: דירות למכירה בנתניה מקבלן, תמצאו בקישור הבא: דירות מקבלן

דירות יד שניה בנתניה או דירות להשכרה בנתניה, תמצאו בקישור הבא: לוחות

חברות בניה בנתניה

מי בונה בנתניה? למעשה כמעט כל חברות הבנייה הגדולות בונות ומשווקות דירות בעיר, בעיקר בשכונת עמליה במזרח העיר ובמערב - באיזור האגמים ובאיזור עיר ימים, המתחם הצמוד לרמת פולג, בכניסה הדרומית לעיר - בסמוך למחלף פולג ובמרחק של 20 דקות נסיעה לתל אביב - אם אתם יכולים להרשות לעצמכם שלא לסוע בשעות הלחץ.

הנה רשימה של חלק מהחברות הבונות כיום בנתניה:

אשדר - פרויקט אגמים

יוסי אברהמי - פרויקט אגמים

אזורים - עיר ימים

בוני התיכון - עיר ימים

משהב - קרית השרון (איזור עמליה, מזרח העיר)

אפריקה ישראל - קרית השרון

דנקנר - קרית השרון

מ. אביב - קרית השרון

אלמוג כ.ד.א.י - קרית השרון

י.ח. דמרי - עיר ימים, קרית השרון

שימו לב, במהלך השנים נעשו ניסיונות שונים לבנות מחירונים מדויקים לרוכשי דירות ובתים, אבל בשורה התחתונה - אף מחירון לא יוכל לתת להם את הנוסחה המדוייקת שתקבע את מחיר הדירה "על הדולר". עם זאת, כללים שונים יכולים לגרום לכך שיהיה לכם מושג די ברור האם מחיר הדירה "בכיוון" - כלומר - עם סטיה של סבירה של 5% עד 10% לכל היותר.

הנה כללי אצבע, מתוך המדריך "לרכוש דירה בלי להיפגע" (מוצע למכירה במחיר מיוחד באתר, לחצו כאן לקבלת פרטים):

  • קבלו מידע על עסקות שנעשו באיזור. אל תסתפקו במידע פשטני, כמו בבניין ממול נמכרה דירה דומה ב- 200 אלף דולר. תבדקו האם יש הבדלים לטובת או לרעת הדירה שלכם. ברוב הסעיפים תוכלו לחשב כמה יעלה לכם להשוות את המצב, את זה תנכו או תוסיפו למחיר:

  • בבניין בלי מעלית - כל קומה נוספת מורידה מחיר משמעותית

  • בניין עם הסכמה של השכנים להקמת מעלית - מחיר הדירה יהיה גבוה מבניין בלי, אבל נמוך מבניין שבו מעלית כבר קיימת

  • אם בוחרים לרכוש דירה מבעלות פרטית (ולא מהקבלן), יש לבדוק את מצבה. דירה הזקוקה לשיפוץ תימכר כמובן במחיר זול יותר (כל מקרה לגופו) ובהפרש המחיר ניתן לעשות עבודת שיפוצים בנתניה וגם להישאר עם עודף ביד.

  • מצב הבניין - האם לפני שיפוץ?

  • האם יש חניה בבניין או לפחות חניה קלה ברחוב?

  • עורף וחזית ברחובות רועשים

  • כיווני אויר ונוף - המבוקשים יותר כמובן גם עולים יותר

  • כמה זמן הדירה מוצעת למכירה? ככל שחולף הזמן יש להוריד את המחיר

  • מצב השוק - אם השוק בתקופת גאות, עליה של מספר אחוזים לעומת עסקה קודמת - סבירה. במיתון - להיפך

מחירון דירות בנתניה
עומדים לרכוש דירה? משכירים או שוכרים? צפו באלפי עסקות יד שניה במאגר
למחירי דירות חדשות
הסבר לשימוש במחירון

תוכלו לבחור את העסקות לפי גודל, מספר חדרים, המחיר וכמובן גם סטטוס העסקה - מכירה או השכרה. לדעת רבים - כולל חלק גדול מהשמאים שתדברו איתם, הדרך הטובה ביותר לקבוע את מחיר הדירה הוא לראות את המחירים של עסקות של דירות דומות לשלכם - בתקופה האחרונה וגם לאורך רצף של זמן, כדי לקבל מושג האם המחירים במגמת עלייה או ירידה. כדי לבדוק האם יש פרטים נוספים על הדירה שלא מופיעים בטבלה, עמדו עליה עם העכבר. בהצלחה!

מחירי דירות

דירות בירושלים
דירות בתל אביב
דירות בחיפה
דירות בנתניה
דירות ברמת גן
דירות בגבעתיים
דירות בהרצליה
דירות בהוד השרון
דירות ברעננה
דירות בפתח תקוה
דירות במודיעין
דירות באשדוד
דירות בקרית אונו
אודות & תודות | כתוב לנו | פרסם באתר | הרשמה למבצעים | לקניית המדריך לרכישת דירה |