מכרז משכנאות בסיוע יועץ - הדרך הנכונה

הדרך המסורתית לקבלת משכנתא - באמצעות כיתות רגליים ופניה לסניפי הבנקים, כבר מזמן עברה מהפיכה. מרבית רוכשי המשכנתאות מבינים כיום שחובה לבצע שופינג בין מספר בנקים וכך נולדו אתרי מכרזי המשכנתאות - מוסרים פרטים, מזינים את גובה המשכנתא הנדרש, תקופת החזר וגובה החזר מבוקשים ומקבלים הצעות מהבנקים השונים.

אבל, כיום ברור למרבית הלווים שמשכנתא היא כלי מורכב. ניתן לקבל משכנתא במסלולים שונים ולרוב גם רצוי לפצל את המשכנתא האחת למספר מסלולים, כדי לפזר את הסיכונים.

לשם כך, חשוב להיוועץ במומחים, המתמחים במשכנתאות ויודעים להתאים לכל לווה את המשכנתא המתאימה לו - זו שתבטיח לו בטחון וגם תאפשר לו להקטין את ההחזרים ככל האפשר, בזכות הידע הכלכלי וגם בזכות כוח המיקוח הטוב יותר שיש לחברה ייעוץ משכנתאות מול הבנק למשכנתאות. יועץ טוב יוכל להפחית את גובה התשלומים של הלווה לבנק בעשרות אלפי שקלים.

לכן, גם באתר mydira שינינו מסלול וחברנו לקבוצת מתן משכנתאות כדי להציע לכם את החבילה האופטימלית - שתתאים לכם את המשכנתא האופטימלית. מלאו את הטופס בעמוד זה ויועץ מומחה מטעם מתן משכנתאות ייצור עמכם קשר וילווה אתכם בהליך המורכב של קניית הדירה.